Konut Model Şarj Ünit.

Konsept Tasarımı

Bu günlerde, akıllı otopark konsepti, bilgili kullanıcılarla bir araya getirildiğinde, bulut tabanlı bir yazılım veya arkaplan ile bağlantı kurma imkanı ile akıllı Elektrikli Araç şarj cihazlarına talep duymaktadır. Dış tasarıma ilişkin olarak, kavisli hatlar ve yuvarlatılmış şekiller eklerken siyah ve beyaz renkleri temel tasarım konsepti olarak koruyoruz. Uygun simetri ve mükemmel bir boyut, mat beyazla birleştirilmiş siyah piyano ile birlikte eNext serisini tüm duvarlara uygun olması için en iyi seçenek haline getirir.

Ürün Özellikleri – Şarj noktası Operatorü / Sahibi için

  • Gömülü Yük Yönetim sistemi şarj cihazı maksimum çıkış gücünü sağlayamasa bile iki Elektrikli Aracı aynı anda şarj ederek daha az Toplam Şarj Ünitesine Sahip Olma Maliyeti oluşturur.
  • Şarj cihazının gövdesi hem mekanik strese hem de zorlu çevre koşullarına karşı koruma sağlayan, sağlam ve UV ışınlarına dayanıklı, ABS plastikten yapılmıştır.
  • İletişim açısından Ethernet portu (varsayılan) veya 3G / GPRS modemi (isteğe bağlı) ile şarj cihazı, kullanıcı yönetimi, faturalandırma, uzaktan hata teşhisi, vb. gibi avantajlar elde etmek için bir arkaplan ofis sistemine (OCPP aracılığıyla) bağlanabilir.
  • Dinamik Yük Yönetimi ağ entegrasyonu için hazır durumdadır. Smart Wallbox serisi, Circontrol Scada Yazılımı ile entegre edilebilir ve aynı anda Elektrikli Araç şarjını daha kolay, daha hızlı ve daha ucuz hale getirir.

Ürün Özellikleri – Şarj Noktası Kullanıcısı İçin

  • Açık şarj talimatları ve fiş durumu, özellikle şarj cihazı daha önce başka bir kullanıcı tarafından rezerve edildiğinde faydalı olan, kullanıcı memnuniyetini artıran bir aydınlatmalı ekran kullanılarak gösterilir.
  • Smart WallBox serisi, kullanıcının kabloyu Elektrikli Araca bağlamadan önce veya sonra kimlik doğrulaması yapabileceği esnek bir kimlik doğrulama sunar. Ayrıca, kimlik doğrulama işlemi bir “tak ve kullan” modu için de devre dışı bırakılabilir.